2010 yılında Ritma teklif programını tercih ederek müşterimiz olan Referans Kimya, 2016 ile birlikte online teklif yönetimine geçiş yaptı. 6 yıldır verimli ve hızlı teklif üretmek, teklifleri etkin takip etmek için masaüstü yazılım çözümümüzü kullanan müşterimiz, artık Ritma Flex online sisteme geçti. Sistemi devreye aldık . Eğitim çalışmaları tamamlandı. Müşterimize verimli ve performans dolu bir yıl diliyoruz.

Her yerden ulaşabilme imkanı

Windows tabanlı masaüstü yazılımlar, ofislerin kendi iç bünyelerinden ulaşılıyor. Uzaktan erişim için bir takım yöntemler var belki fakat bu yöntemlerin zorlama çözümler olduğunu söyleyebiliriz. Bulut mimari ve web tabanlı sistemler artık bilgiye dünyanın heryerinden ulaşabilme özgürlüğünü getiriyor. 

Sosyal medya tadında, katılımcı ekranlar

Önceden bir firma ekranı veya bir teklif ekranına diğer kullanıcılar girip istediği bilgiye ulaşıp ekrandan ayrılıyordu. Ritma Flex’te ise her bir etkinlik için kullanıcıların yorum yapabildiği katılımcı bir yaklaşım var. Bu sayede ekib içinde maksimum iletişim sağlıyoruz. 

Büyük verilerle çalıştığınızda maksimum performans

Kimya sektörü gibi onbinlerce ürün çeşidi üzerinden çalışan firmalarda Ritma Flex, gayet başarılı bir şekilde, hızlı çalışabilme imkanı sağlıyor. 

İşi yorumlamayı, işin akışını en verimli hatta çevirmeyi ve sıkı takip etmeyi iyi biliyor. Yazılım çözümü ile müşterinin ihtiyaçları arasında köprü olmak onun görevi.

Instagram